O Nas

Działając w myśl słów założyciela Ford Motor Company, amerykańskiego przemysłowca – Henry Ford (1863 – 1947) – „Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.”. Po prostu skoncentruj się na rozwoju swojej firmy a obsługę księgową, kadrowo-płacową zleć nam. Zrobimy to wydajniej, taniej i lepiej.

trans-800x600.png

Kim jesteśmy?

Pracujemy na nasz wspólny rozwój

Jesteśmy firmą rodzinną skupiającą się na wzajemnym rozwoju. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnią praktyką zawodową uzyskaną na samodzielnych, menedżerskich stanowiskach w firmach o różnym profilu działalności. Mimo naszego doświadczenia, ciągle dążymy do podnoszenia jakości oraz udoskonalania standardów obsługi, tak aby sprostać indywidualnym wymaganiom i zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów.

Co robimy?

Wspomagamy Twoje działania

Naszymi klientami są firmy o różnorodnych profilach działalności (handlowej, produkcyjnej, usługowej), również z udziałem kapitału zagranicznego.
Z naszych usług korzystają spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowe, partnerskie, jawne, cywilne a także przedsiębiorcy prowadzący działalność jako osoby fizyczne.

Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC naszej działalności. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

trans-800x600.png

Nasza Historia

Otwarcie

Rozpoczęcie obsługi rachunkowej podmiotów  gospodarczych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej pod firmą Biuro Rachunkowe “eFKa” Paulina Depta

2003

2012

przekształcenie

zmiana formy prawnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością oraz nazwy na obecną KPDC

Nowe Biuro

otwarliśmy dla klientów nowe miejsce przy Szamotulskiej 36 gdzie możemy się spotkać osobiście i napić dobrej kawy

2021

Co otrzymujesz od nas?

Jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja księgowość będzie prowadzona zgodnie z obowiązującym prawem.

Prowadzenie księgowości wymaga znajomości przepisów prawa podatkowego i rachunkowego. To zadanie, które pochłania sporo czasu i energii. Zajmujemy się tymi obowiązkami za Ciebie, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na rozwoju swojej firmy.

Wieloletnie doświadczenie i obsługa wielu podmiotów z różnych branż pozwala nam udzielić Ci cennych porad biznesowych. Dzięki temu możesz lepiej zarządzać swoją firmą i podejmować trafniejsze decyzje.

Dbamy o bezpieczeństwo danych swoich klientów. Twoje dane będą przechowywane w bezpiecznym miejscu i nie zostaną udostępnione osobom trzecim.

Dostosowujemy swoje usługi do Twoich potrzeb i możliwości. Możesz wybrać zakres usług, który jest dla Ciebie odpowiedni.