Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze finansowo – księgowej oraz kadrowo – płacowej podmiotów gospodarczych działających na terenie całego kraju. Naszymi klientami są firmy o różnorodnych profilach działalności (handlowej, produkcyjnej, usługowej), również z udziałem kapitału zagranicznego. Z naszych usług korzystają spółki prawa handlowego, spółki cywilne a także przedsiębiorcy prowadzący działalność jako osoby fizyczne.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnią praktyką zawodową uzyskaną na samodzielnych, menedżerskich stanowiskach w firmach o różnym profilu działalności. Mimo naszego doświadczenia, ciągle dążymy do podnoszenia jakości oraz udoskonalania standardów obsługi, tak aby sprostać indywidualnym wymaganiom i zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów.

Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC naszej działalności. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Działając w myśl słów założyciela Ford Motor Company, amerykańskiego przemysłowca – Henry Ford (1863 – 1947) – „Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.”. Po prostu skoncentruj się na rozwoju swojej firmy a obsługę księgową, kadrowo-płacową zleć nam. Zrobimy to wydajniej, taniej i lepiej.

Właścicielem strony jest firma KPDC Sp. z o.o. z siedzibą w Rokietnicy przy ul. Huzarów 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda, IX wydział gospodarczy KRS, kapitał zakładowy wynosi 5 000,00 zł, KRS: 0000430181, NIP: 7811879509, REGON: 302168190.